Facebook
Trip Advisor

Masażystki

Nasi masażyści pochodzą z Bali i z Tajlandii. Ukończyli najlepsze na świecie szkoły masażu. Dodatkowo wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

 

Juli

Juli przyleciała do nas z Bali z 14-letnim doświadczeniem, które zdobyła w Spa. Niezwykle się wyróżnia z całej grupy, jest żywiołowa, temperamentna oraz pewna siebie. Kocha gotować, podróżować oraz odkrywać nieznane.

Pon

Pon to bardzo temperamenta, a zaraz ciepła i czarująca osóbka. Przyleciała do nas Tajlandii i może się poszczycić 10-letnim doświadczeniem w eksluzywnym Spa. Gdy nie pracuje, uwielbia buszować w kuchni i obejrzeć dobry film :)

Bua

Najmłodsza masażystka w naszym teamie. Niezwykle ciepła, sympatyczna i trochę nieśmiała :) Mimo młodego wieku, może się pochwalić 5-letnim doświadczeniem. W wolnym czasie, jak każda kobieta, uwielbia chodzić na zakupy :) 

Nidjung

Nidjung to niezwykle silna, emanująca energią, a zarazem ciepła osoba. Z Tajlandii przywiozła ze sobą 4-letnie doświadczenie w Spa. Poza pracą lubi wybrać się na zakupy lub obejrzeć dobry film :)

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

Dodaj swój adres do newslettera

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Lokalizacja

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego