Facebook
Trip Advisor

Wieczory tajskie


MASAŻ DLA DWOJGA

Chcecie wspólne spędzić miło czas? Romantyczny Masaż dla Dwojga to doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Dwie profesjonalne masażystki, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł, palące się świece, to wszystko sprawi, że już na wejściu przeniesiesz się do innego świata- świata orientu Thai Mai. Zostawicie za sobą codzienny stres i cieszyć się będziecie  odprężającym masażem i swoim  towarzystwem. Ta przygoda z pewnością zbliży Was do siebie jeszcze bardziej.

Na powitanie czeka na gości lampka szampana/wina, która zawsze pozytywnie wpływa na atmosferę spotkania. W dogodnym momencie zostają Państwo zaproszeni do strefy masażu, gdzie po rytualnym wymyciu stóp w gorącej i pachnącej wodzie, przenoszą się w miejsce masażu.  W przypadku wyrażenia chęci, aby romantycznie siebie widzieć podczas masażu,  istnieje możliwość odsłonięcia dzielących stanowiska masażu kurtyn.

Masaż może trwać od 1 – 2 godzin w zależności od wybranego pakietu. Każdy może wybrać sobie masaż, który mu najbardziej odpowiada. Po masażu, zostaną Państwo zaproszeni na poczęstunek przy świecach , składający się  z tradycyjnej zupy tajskiej Tom Yum z mleka kokosowego i kurczaka. Każdego gościa zawsze na końcu częstujemy przepyszną tradycyjną tajską herbatę Matuum z liścia bael, która łagodzi zmysły.

 Przewidziane zakończenie spotkania godzina 22:00.

W ofercie masaże do wyboru:

·         Masaż Tajski Klasyczny,

·         Masaż Gorącym Olejkiem Kokosowym,

·         Masaż Balijski,

·         Masaż Gorącymi Stemplami Ziołowymi, oraz inne..

  

Wieczory Tajskie THAI MAI - doskonałą okazją mogą być urodziny, imieniny, rocznice, spotkania przyjaciół,  wieczory panieńskie czy kawalerskie, zapraszamy do współpracy.

*Wieczory Tajskie THAI MAI organizujemy od poniedziałku – czwartku (wieczór dla dwojga każdego dnia). Każdemu z uczestników zostanie uruchomiony system lojalnościowy, gdzie wydana kwota zostaje zapisana na poczet przyszłych darmowych masaży dla każdego uczestnika w przypadku kontynuowania korzystania z usług salonu THAI MAI Sopot.

Cena: uzależniona od rodzaju masaży

Wieczór Tajski THAI MAI dla Przyjaciół

Nastrojowa muzyka, zapach kadzideł, palące się świece, to wszystko sprawi, że na już na wejściu przeniesiesz się do innego świata – świata orientu Thai Mai.

Na powitanie czeka na wszystkich uczestników lampka szampana/wina, która zawsze pozytywnie wpływa na atmosferę spotkania. W dogodnym momencie zostają Państwo zaproszeni do strefy masażu, gdzie po rytualnym wymyciu stóp w gorącej i pachnącej wodzie, przenoszą się w miejsce masażu.  W przypadku wyrażenia chęci, aby przyjaciele mogli się ze sobą widzieć podczas masażu,  istnieje możliwość odsłonięcia dzielących stanowiska masażu kurtyn. Masaż może trwać od 1 – 2 godzin w zależności od wybranego pakietu. Każdy uczestnik może wybrać sobie masaż, który mu najbardziej odpowiada.

 Po masażu  wszyscy zostaną zaproszeni na 2 daniowy tajski poczęstunek, składający się na początek z tradycyjnej zupy tajskiej Tom Yum z mleka kokosowego i kurczaka, następnie doskonałego tajskiego dania z kurczaka w czerwonym curry oraz ryżem. Każdego gościa zawsze na końcu częstujemy przepyszną tradycyjną tajską herbatę Matuum z liścia bael, która łagodzi zmysły. Przewidziane zakończenie spotkania godzina 22:00.

W ofercie masaże do wyboru:

·         Masaż Tajski Klasyczny,

·         Masaż Gorącym Olejkiem Kokosowym,

·         Masaż Balijski,

·         Masaż Olejkiem Aromatycznym


 

Proponujemy 2 pakiety:

·         Wieczór Tajski THAI MAI dla Przyjaciół Pakiet 1

o   Rezerwacja salonu na 2,5 godziny dla 4 osób. Wieczory zaczynają się od godziny 19:30

o   Plan: poczęstunek lampką szampana/wina, wybrany masaż 1h, po masażu podanie 2 daniowej kolacji dla 4 osób, zakończenie wieczoru godzina 22:00

 

 

·         Wieczór Tajski THAI MAI dla Przyjaciół Pakiet 2

o   Rezerwacja salonu na 3,5 godziny dla 4 osób. Wieczory zaczynają się od godziny 18:30

o   Plan: poczęstunek lampką szampana/wina, wybrany masaż 2h lub kombinacja 2 masaży po 1h,
po masażu podanie 2 daniowej kolacji dla 4 osób, zakończenie wieczoru godzina 22:00

 

 

·         Wieczór Tajski THAI MAI dla Przyjaciół Pakiet 3

o   Rezerwacja salonu na 3,5 godziny dla 6 osób. Wieczory zaczynają się od godziny 18:30

o   Plan: poczęstunek lampką szampana/wina, 3 osoby zaczynają masaż, podczas gdy 3 czekają piją herbatkę i rozmawiają, następnie zmiana – kolejne 3 osoby są masowane,
po masażu podanie 2 daniowej kolacji dla 6 osób, zakończenie wieczoru godzina 22:00

 

 

Wieczory Tajskie THAI MAI - doskonałą okazją mogą być urodziny, imieniny, rocznice, spotkania przyjaciół,  wieczory panieńskie czy kawalerskie, zapraszamy do współpracy.

 

*Wieczory Tajskie THAI MAI organizujemy od poniedziałku – czwartku. Każdemu z uczestników zostanie uruchomiony system lojalnościowy, gdzie wydana kwota zostaje zapisana na poczet przyszłych darmowych masaży dla każdego uczestnika w przypadku kontynuowania korzystania z usług salonu THAI MAI Sopot.

Cena: uzależniona od ilości uczestników o wyboru pakietu

Wieczór Tajski THAI MAI

Nastrojowa muzyka, zapach kadzideł, palące się świece, to wszystko sprawi, że na już na wejściu przeniesiesz
się do innego świata – świata orientu Thai Mai.

Na powitanie czeka na wszystkich uczestników lampka szampana, która zawsze pozytywnie wpływa na atmosferę spotkania, następnie masaż rodem z Azji, a po masażu kulinarna przygoda.

Opis spotkania:

Grupa 10 osób zostaje podzielona na 2 grupy po 5 osób. Najpierw masowana jest pierwsza grupa, potem druga. Podczas gdy jedna grupa jest masowana, druga prowadzi „rozmowy integracyjne” przy butelce wina (wino czerwone i białe do wyboru – przewidziano 0,5 litra na 1 osobę).

Na początek masażu pierwsza grupa zostaje zaproszona do strefy masażu, gdzie następuje rytualne wymycie stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zaczyna się masaż - każdy uczestnik może wybrać rodzaj masażu, który mu najbardziej odpowiada oraz jego siłę. Po 60 minutowym relaksie, następuje zmiana grupy. Zaczynają się masaże pierwszej grupy,  podczas gdy druga delektuje się winem.

Po masażu wszyscy zostaną zaproszeni na 2 daniowy tajski poczęstunek, przygotowany przez naszych pracowników z Azji. Tajski poczęstunek to jedyna okazja spróbowania prawdziwego domowego jedzenia prosto z Tajlandii, niedostępnego w typowych azjatyckich restauracjach.

Na początek przygotujemy tradycyjną tajską zupę Tom Yum z mleka kokosowego i kurczaka, następnie doskonałe tajskie danie z kurczaka w czerwonym curry oraz ryżem. Każdego gościa zawsze na końcu częstujemy przepyszną tradycyjną tajską herbatę Matuum z liścia Bael, która łagodzi zmysły. Przewidziane zakończenie spotkania godzina 22:00.

 

 

 

W ofercie masaże do wyboru:

·         Masaż Tajski Klasyczny,

·         Masaż Gorącym Olejkiem Kokosowym,

·         Masaż Balijski,

·         Masaż Olejkiem Aromatycznym

 

 

Proponujemy Pakiet Nr.3:

·         Wieczór Tajski THAI MAI dla Przyjaciół Pakiet 3

o   Rezerwacja salonu na 3,5 godziny dla 10 osób. Wieczory zaczynają się od godziny 18:30

o   Plan: poczęstunek lampką szampana, 0.5 litra wina dla każdego uczestnika, wybrany masaż 1h,
po masażu podanie 2 daniowej kolacji dla 10 osób, tradycyjna herbata Matuum dla każdego uczestnika, zakończenie wieczoru planowane na godzinę  22:00

 

 

Wieczory Tajskie THAI MAI - doskonałą okazją mogą być urodziny, imieniny, rocznice, spotkania przyjaciół,  wieczory panieńskie czy kawalerskie, zapraszamy do współpracy.

 

*Wieczory Tajskie THAI MAI standardowo organizujemy od poniedziałku – czwartku. Każdemu z uczestników zostanie uruchomiony system lojalnościowy, gdzie wydana kwota zostaje zapisana na poczet przyszłych darmowych masaży dla każdego uczestnika w przypadku kontynuowania korzystania z usług salonu THAI MAI Sopot.

Cena: uzależniona od ilości uczestników i wyboru pakietu

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Newsletter

Bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!

Dodaj swój adres do newslettera

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Lokalizacja

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego