Facebook
Trip Advisor

Masażystki

Nasze masażystki pochodzą z Bali i z Tajlandii. Ukończyły najlepsze na świecie szkoły masażu. Dodatkowo wszystkie posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

 

Juli

Juli przyleciała do nas z Bali z 14-letnim doświadczeniem, które zdobyła w Spa. Niezwykle się wyróżnia z całej grupy, jest żywiołowa, temperamentna oraz pewna siebie. Kocha gotować, podróżować oraz odkrywać nieznane.

Pon

Pon to bardzo temperamenta, a zaraz ciepła i czarująca osóbka. Przyleciała do nas Tajlandii i może się poszczycić 10-letnim doświadczeniem w eksluzywnym Spa. Gdy nie pracuje, uwielbia buszować w kuchni i obejrzeć dobry film :)

Bua

Najmłodsza masażystka w naszym teamie. Niezwykle ciepła, sympatyczna i trochę nieśmiała :) Mimo młodego wieku, może się pochwalić 5-letnim doświadczeniem. W wolnym czasie, jak każda kobieta, uwielbia chodzić na zakupy :) 

Nidjung

Nidjung to niezwykle silna, emanująca energią, a zarazem ciepła osoba. Z Tajlandii przywiozła ze sobą 4-letnie doświadczenie w Spa. Poza pracą lubi wybrać się na zakupy lub obejrzeć dobry film :)

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Lokalizacja

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
al. Jana Pawła II 20
00-133 Warszawa
tel.+48 500 700 860
email: warszawa@thaimai.pl