Facebook
Trip Advisor

Zewnętrzne imprezy integracyjne


Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór integracyjny dla pracowników, spotkanie świąteczne czy jubileusz firmy to Salon Masażu Tajskiego Thai Mai jest idealnym rozwiązaniem. Wspólnie spędzony czas w naszym salonie jest doskonałym sposobem na budowanie i poprawę wzajemnych relacji między pracownikami, kolegami z pracy oraz kierownictwem. Orientalny wystrój, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i palące się świece pozwolą Wam oderwać się od codziennego pośpiechu i miło spędzić czas, nie wyjeżdżając ze ścisłego centrum Warszawy.

Pochodzące z Tajlandii profesjonalne masażystki pomogą wam się zrelaksować, a wspólna chwila po masażu przy lampce wina będzie świetną okazją do rozmów i lepszego poznania się.

Wydarzenie rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokojów masażu, które będą tylko do Waszej dyspozycji.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każdy z Was może wybrać dowolny masaż  z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Po masażu poczęstujemy Was winem lub prosecco*. Na koniec posmakujecie tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły. 

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

Cena Zewnętrznej Imprezy Integracyjnej ustalana jest indywidualnie i zależy od ilości uczestników i rodzajów masaży. Minimalna liczba uczestników – 5 osób. Podczas masaży będziecie mieli do swojej dyspozycji oddzielne pomieszczenia. W przypadku większej grupy jest możliwość zarezerwowania całego salonu. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Impreza Integracyjna w Thai Mai była dla Was wyjątkowa i niezapomniana. Zapraszamy do współpracy!

 

Rezerwacja online

Umów się na wizytę wypełniająć formularz

Kliknij aby zarezerwować

Znajdź nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili

Lokalizacja

Poniedziałek - Niedziela: 12.00 - 22.00

Thai Mai - Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego
al. Jana Pawła II 20
00-133 Warszawa
tel.+48 500 700 860
email: warszawa@thaimai.pl