Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie…

Brzmi ciekawie? Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny wieczór firmowy lub integracyjny, spotkanie w Salonie Masażu Tajskiego Thai Mai jest tym, czego potrzebujesz. Orientalny wystrój, nastrojowa muzyka, zapach kadzideł i palące się świece pozwolą Wam oderwać się od codziennego pośpiechu i miło spędzić czas w samym centrum Sopotu.

Pochodzące z Tajlandii profesjonalne masażystki pomogą wam się zrelaksować, a wspólna chwila po masażu przy lampce wina będzie świetną okazją do rozmów i lepszego poznania się.

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie. Następnie zostaniecie zaproszeni do pokojów masażu, które będą tylko do Waszej dyspozycji.

Masaż może trwać od 1 do 2 godzin. Każdy z Was może wybrać dowolny masaż z naszej oferty, m.in. masaż tajski klasyczny, masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż balijski, masaż gorącymi stemplami ziołowymi.

Do każdego z masaży dodać można wyjątkowy, półgodzinny masaż twarzy, wykonywany 24-karatowym złotem, który będzie luksusowym doświadczeniem i pozwoli Wam jeszcze bardziej się zrelaksować, a używany do masażu olejek z 24-karatowym złotem wspaniale wpłynie na Waszą cerę – nawilży ją i zregeneruje oraz poprawi jej koloryt.

Po masażu poczęstujemy Was winem lub prosecco*. Na koniec posmakujecie tradycyjnej tajskiej herbaty matum z owocu drzewa bael, która łagodzi zmysły.

Proponujemy dwa pakiety:

Pakiet 1:

  • Wybrane masaże 1 godzinne, z możliwością dodania masażu twarzy 24k złotem,
  • Poczęstunek: wino/prosecco.

Pakiet 2:

  • Wybrane masaże 2-godzinne, z możliwością dodania masażu twarzy 24k złotem,
  • Poczęstunek: wino/prosecoo.

* Wino/prosecco jest oferowane jedynie w ramach poczęstunku, nie jest na sprzedaż.

Cena Wieczoru Tajskiego ustalana jest indywidualnie i zależy od wybranego pakietu, ilości uczestników i rodzajów masaży. Minimalna liczba uczestników – 4 osoby. Podczas masaży i poczęstunku będziecie mieli do swojej dyspozycji oddzielne pomieszczenia. W przypadku większej grupy jest możliwość zarezerwowania całego salonu. Po ustaleniu szczegółów spotkania przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby Wieczór Firmowy w Thai Mai był dla Was wyjątkowy i niezapomniany.

Zapraszamy do współpracy!