PREZENTY DLA KLIENTÓW / PRACOWNIKÓW

Mamy również specjalną ofertę dla klientów biznesowych!

Chcesz zmotywować swoich pracowników lub wynagrodzić ich pracę w firmie? Serdecznie zapraszamy do wykupienia zaproszeń na masaże tajskie. Jest to niebanalny pomysł na prezent, który pozwoli zrelaksować się pracownikom w cudownej atmosferze.

* Zaproszenia ważne są 3 miesiące od daty zakupu.

Wieczory firmowe

Wieczór rozpocznie się od tajskiego rytuału obmycia stóp w gorącej i pachnącej wodzie…

Brzmi ciekawie? Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny wieczór firmowy lub integracyjny, spotkanie w Salonie Masażu Tajskiego Thai Mai jest tym, czego potrzebujesz.

ZEWNĘTRZNE IMPREZY INTEGRACYJNE

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór integracyjny dla pracowników, spotkanie świąteczne czy jubileusz firmy to Salon Masażu Tajskiego Thai Mai jest idealnym rozwiązaniem.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do kontaktu firmy oraz osoby prywatne, które chcą podjąć z nami współpracę.

Formularz kontaktowy

*Pole wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mateusz Post prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MP Consulting Mateusz Post z siedzibą w Krakowie ( 31-068) ul. Stradomska 5a, NIP 583 267 57 80, zwany dalej Thai Mai, e-mail: sopot@thaimai.pl . Podstawą przetwarzania danych osobowych, wskazanych przez Państwa w niniejszej karcie informacyjnej, jest art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 s.1), - RODO. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia i wykonania umowy świadczenia przez Thai Mai usług masażu. Niepodanie tych danych skutkuje niemożnością świadczenia przez nas dla Państwa usług masażu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Thai Mai znajduje się w polityce prywatności na stronie sopot.thaimai.pl."